KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikon 11809528
nr 1180 9528
Ikon
Ryssland, rizza i mässing, 27x23
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 april 2018
kl 19:17:45
450 kr
600 kr
Ikon
Kondition: slitage, skador
nr 1180 9528
Ikon
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 700 kr |
måndag 30 april 2018 |